Terug
foto Artikel
Gemeente

Allereerste Garage Sale in Vlaanderenlaan

OLDENZAAL - In de Vlaanderenlaan in Oldenzaal ontstaat iets nieuws: een buurtinitiatief dat draait om ontmoeting, snuffelen en samen een leuke dag hebben. Mirjam van den Burg en Tijn Huttenhuis organiseren op zaterdag 22 augustus de allereerste Garage Sale in hun straat. Van 09.00 tot 14.00 uur kunnen bezoekers rondkijken tussen tweedehands schatten, buurtgenoten ontmoeten en genieten van een ontspannen sfeer.

Redactie |

Voor Mirjam is het concept vertrouwd. In Hilversum, waar ze eerder woonde, groeide een eenvoudige garagesale uit tot een complete “rommelroute” door meerdere straten. “Nu starten we met  minimaal twee huishoudens, maar wie weet lukt dat hier ook. En gezellig wordt het sowieso.”

De Garage Sale op de Graven Es in Oldenzaal moet vooral laagdrempelig zijn. Iedereen kan meedoen: vanaf de eigen oprit.  En wie alleen wil komen kijken, is net zo welkom. Er staat gratis koffie klaar bij de organisatie en voor de kinderen is er ranja.

Het initiatief smaakt nu al naar meer. De organisatoren hopen dat dit de eerste stap is richting een jaarlijkse traditie in de Graven Es. Aanmelden kan bij Mirjam of Tijn of eenvoudig via Facebook, waar het evenement openbaar te vinden is. “Sluit je aan”, moedigen ze buurtgenoten aan. “Hoe meer zielen, hoe meer vreugd.”

garagesale adv.