Terug
IMG_8172.jpg
Zakelijk

Concreto Home ontzorgt de bouwer

Pannenbier bij het bereiken van het hoogste punt van de eerste woningen die verrijzen op het bouwterrein van project de Gravenbeek. De kappen van de twee levensbestendige woningen zitten erop! Even trots als de toekomstige bewoners is Oldenzaler Richard Engelbertink die met zijn bedrijf Concreto Home alle wensen van deze mensen in vervulling bracht.

IMG_8178.jpg
IMG_8158.jpg
IMG_8152.jpg
IMG_8157.jpg
IMG_8151.jpg
"Create your dream"

Pannenbier bij het bereiken van het hoogste punt van de eerste woningen die verrijzen op het bouwterrein van project de Gravenbeek. De kappen van de twee levensbestendige woningen zitten erop! Even trots als de toekomstige bewoners is Oldenzaler Richard Engelbertink die met zijn bedrijf Concreto Home alle wensen van deze mensen in vervulling bracht.

Wat betekent Concreto Home precies voor hen?
´Ja wat doe ik eigenlijk?´ stelt hij zichzelf ook de vraag. ´Ik begeleid van bouwplan tot constructie. Aan de hand van basismodellen in verschillende gewenste bouwstijlen zorg ik dus voor een ontwerp. Ik regel contracten, benader aannemers en nog veel meer.´

In zijn bedrijfsruimte aan de Oostwal, waar Engelbertink sinds vier jaar zetelt, is de keuze reuze. Van hoogwaardige bouwstenen tot dakpannen, van kunststof- en houten kozijnen tot binnendeuren, warmtepompen en beglazing. Ter plekke kunnen mensen zich voor laten lichten en de gewenste materialen uitkiezen. Zowel fysiek te zien en te betasten als ook te bekijken op een grote beamer.

Het is een uniek concept dat de geboren en getogen Oldenzaler zelf bedacht om mensen te ontzorgen. Engelbertink (62), werkte 42 jaar bij meerdere grote bouwbedrijven in de regio en heeft dus, naar eigen zeggen, ´een bak aan ervaring´ om uit te putten.

Op de Gravenbeek verrijzen de komende de tijd liefst 200 woningen in alle soorten en maten.  De eerste twee woningen zijn dus ´kindjes´ van Engelbertink.

Traditionele bouw
´Ik heb een systeem bedacht voor traditionele, maar betaalbare bouw. Ik hanteer daarbij de nieuwste normen en waarden wat betreft duurzaamheid.´

Engelbertink heeft vaste contacten waar hij mee werkt. ´Zo werk ik met aannemersbedrijf Segerink. Een stabiel bedrijf dat al meer dan honderd jaar bestaat en dat ik 100% vertrouw.´  

Ik heb volop voorbeelden en tekeningen om uit te putten. Als mensen een keus hebben gemaakt kunnen ze hun eigen sausje erover heen gieten. Ze praten mee over hoe het er uiteindelijk uit komt te zien. Ik heb gewoon het mooiste vak op aarde!´ zegt hij enthousiast. De koffie en thee met iets lekkers staan hier altijd klaar en samen bespreken we de woonwensen. Het gaat er om hoe mensen hun geld uit willen geven. Hiervoor iets minder, daar weer iets meer. Wat ik voorsta is dat het betaalbaar blijft. Om maar eens met Herman Finkers te spreken: Romantiek is leuk, maar het moet wel betaalbaar blijven.´

De eerste bewoners van de Gravenbeek, die over een klein half jaar hun huis kunnen betrekken, beschikken straks over een ruime woning met slaap- en badkamer op de begane grond, veel leefruimte beneden in keuken en woonkamer, er is een garageruimte en ook boven ruime kamers voor eventuele kleinkinderen.

Richard Engelbertink is enthousiast en trots op zijn bedrijf Concreto Home, waarbij hij zijn slogan ´Create your dream´ met plezier waarmaakt.

Wie een eerste gesprek met hem aangaat stapt meteen al met een handgeschreven offerte de deur uit. Dat geeft duidelijkheid. En daar houdt hij van.   

Annette Bussmann