Terug
IMG_3940.jpeg

De Zomerfeesten van FC Berghuizen komen er weer aan!

Van zaterdag 30 mei tot en met maandag 1 juni staat sportcomplex ’t Venterinck weer volledig in het teken van de welbekende jaarlijkse Zomerfeesten van FC Berghuizen. Drie dagen lang kunnen jong en oud genieten van een bomvol programma met diverse sportactiviteiten, gezellig entertainment en goede muziek.

Redactie |

De aftrap van het festijn vindt plaats op zaterdag 30 mei om 10:00 uur met het Jeugdtoernooi O10 tot en met O13, gevolgd door de traditionele klootschietronde en het volleybaltoernooi. Na deze sportieve dag zal er een gezellige muziekavond volgen met optredens van feestzanger Linders en zangeres Mandy Monté. Rond de klok van 21:00 uur worden tijdens de sportverkiezingen de namen bekendgemaakt van de felbegeerde titels: sportvrouw, sportman en sportploeg van het jaar, evenals aankomend talent en stille kracht.

Ook zondag 31 mei biedt volop vermaak. De dag begint om 10:00 uur met voetbal voor de jongste jeugd, waarna om 11:00 uur het gezellige DRAP-toernooi van start gaat. Clown Carlo komt langs met zijn ballonnenkoffer en maakt de leukste creaties terwijl de kinderen zich kunnen uitleven tijdens het spring-en luchtkussenspektakel. DJ Zombie en feestzanger Michael Reins zorgen voor een gezellige feestavond.

Op maandag 1 juni gaat om 16:00 uur het populaire Horecatoernooi van start. Daarnaast komen de jeugdteams in actie waarbij JO7/JO9 het opnemen tegen FC Berghuizen heren 1 en MO7/MO9 de strijd aangaan tegen FC Berghuizen dames 1. De Zomerfeesten worden feestelijk afgesloten met een spectaculaire slotavond met een daverend optreden van Feest DJ Mathijs. 

Laat dit niet aan je voorbijgaan want FC Berghuizen laat zich van zijn beste kant zien en de Zomerfeesten beloven ook dit jaar weer één groot gemoedelijk feest te worden voor iedereen. Goed nieuws: de toegang is gratis.