Natuurrijck De Höfte vierde op 1 oktober Dierendag. Juist op die dag werden de kinderboerderij en het educatief centrum blij verrast door SKO. Het bedrijf bestaat vijftig jaar en heeft genodigden op de feestdag gevraagd in plaats van cadeaus een bijdrage te leveren voor een goed doel.
De Höfte is één van de gelukkigen. De directie van SKO, Jos Harperink en Robbert Nijhuis, hebben De Höfte verblijd met 3500 euro.
“Een welkome bijdrage, want wij hebben altijd plannen om ons aanbod voor bezoekers te verbeteren. Een deel van het geld gaan we gebruiken voor uitbreiding van de natuurspeelplek”, aldus de begunstigden. “De boerderij is een waar ontmoetingscentum geworden, ook voor de aankleding en inrichting hebben we plannen gemaakt. Daarnaast groeit ons educatie-aanbod. We verzorgen projecten voor basisscholen, daarvoor moeten we zaken op de deel van de boerderij aanpassen.”
Robbert Nijhuis overhandigde de cheque aan Jos Japink, de bedrijfsleider, de bestuursleden Hans Oude Hengel en Ben Siers en vrijjwilliger Theo Padberg.