Filmhuis Oldenzaal vertoont op dinsdag 2 december ‘A Nice Indian Boy’. Liefde, cultuurclash en een Bollywoodbruiloft die alles op z’n kop zet.
De zachtaardige dokter Naveen weet het zeker: Jay is de ware. Hij is grappig, creatief en... wit. Als Naveen eindelijk zijn zelfverzekerde vriend aan zijn traditionele Indiase ouders voorstel barst een strijd los tussen verwachtingen, cultuur en ware liefde. Want hoewel zijn familie zijn geaardheid accepteert, is dit de eerste keer dat ze ermee worden geconfronteerd. Jay, die als baby werd geadopteerd door Indiase ouders, wil niets liever dan samen met Naveen een grote Bollywoodbruiloft. Maar hoe vier je liefde als niemand het eens is over wat dat betekent?
Filmkrant: “Fijn aan deze komedie is dat de verwijzingen naar Bollywood niet louter dienen voor de couleur locale.”
De film wordt vertoond op dinsdag 2 december om 20.00 uur. De entreeprijs bedraagt € 10,00, voor Vrienden van Filmhuis Oldenzaal € 7,00. Het vertoningsadres is Stadstheater De Bond, Molenstraat 25.
Volg Filmhuis Oldenzaal op Facebook en Instagram.
Voor verdere info zie http://filmhuisoldenzaal.nl