Uitgaan & Cultuur

Aanstaande zondag is het weer zover

Dag van het Park 2025

OLDENZAAL - Op zondag 25 mei bruist het Kalheupinkpark weer tijdens de Dag van het Park. Van 12.00 tot 17.00 uur is jong en oud welkom om te genieten van een dag vol cultuur, muziek, creativiteit en gezelligheid in het hart van de natuur.

Een bijzonder moment tijdens deze dag is de bekendmaking van de winnaar van de ontwerpwedstrijd ‘Wie maakt de vlag voor in het Kalheupinkpark?’ De winnende vlag zal op feestelijke wijze worden gehesen en zal het park het hele jaar door sieren. Niemand minder dan burgemeester Welman zal de winnaar bekendmaken om 12.30 uur, een moment dat u zeker niet wilt missen.

Daarnaast valt er van alles te beleven: een geweldige kunstmarkt, vrolijke en muzikale optredens, spelletjes voor kinderen en een sfeervol horecaplein waar u onder het genot van een hapje en drankje kunt ontspannen. Neem vooral uw picknickkleedje mee en zoek een fijn plekje in het park.

De toegang is gratis, dus kom allen naar het mooiste park van Oldenzaal en vier de lente in het park!

Samen maken we er een prachtige dag van. Tot zondag.

Reacties

Hier ga ik naar toe,mooie aankondiging.

Het beloofd weer een mooie happening te worden voor alle Oldenzalers.

Dames Inner Wheel:  succes morgen en  veel plezier. 

Uw reactie